Володимир Гройсман: «Проведення дострокових парламентських виборів є недоцільним»

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 19 квітня під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ.

«Питання в тому, що вибори потрібно проводити не позачергові, а чергові, але по новому закону, і вважаю, що коли буде новий закон щодо покарання за підкуп виборців, то у нас є шанс після чергових виборів 2019 року отримати зовсім нову якість виборчого процесу, і як наслідок нову якість обранців», — зазначив Прем’єр-міністр.

Він переконаний, що на сьогоднішній день підстав для проведення позачергових виборів немає, адже парламент працює і виконує свої функції. З іншого боку ініціатором переобрання депутатів може виступити Президент України, проте за словами Гройсмана, він теж наразі не бачить в цьому нагальної потреби.

«Ініціативу виборів може внести Президент. Те, що мені сказав Президент, він вважає проведення позачергових виборів недоцільним. Але це він говорив мені, я думаю в нього буде шанс сказати про це і вам», — наголосив глава уряду.

Відповідаючи на питання журналістів Володимир Гройсман підтвердив свої наміри балотуватися до парламенту під час наступного виборчого процесу.

«Я хочу боротися за Україну, і якщо для цього потрібно буде приймати участь у наступних парламентських виборах, то я сказав, що я буду приймати участь у наступних парламентських виборах. Я маю на меті своєю участю не тільки перемогти конкурентів, але привести тих реальних людей, хто буде динамічно змінювати країну. Я в це щиро вірю, я відданий цій справі. Я завжди, коли щось роблю, роблю його по максимуму. От сьогодні я по максимуму займаюся тим, щоби залишити слід в історії після того, як я був прем’єром. Я не хочу війти в історію прем’єр-міністром, який був якимось, а хочу бути тим, хто вирішив конкретні проблеми людей і заклав фундамент для успішної України», — сказав Володимир Гройсман.